Kobiecy meeting

Salony wypełnione po brzegi, eleganckie kreacje i podniosła atmosfera. 7. Kwietnia nasz świat motoryzacji opanowały kobiety. Kobiecy Meeting to kumulacja piękna, nowoczesności i wielu fantastycznych historii. Dzięki zaproszonym prelegentom, Panie miały okazję dowiedzieć się, jak ułatwić sobie codzienność poprzez odpowiednie zarządzanie czasem, poznać autentyczne historie kobiet w biznesie, które okazały się bardzo inspirującą lekcją dla wielu z nas. Poruszony temat urody okazał się bardzo interesującym dla wielu z uczestniczek. Poznaliśmy bezpieczne zabiegi wykonywane w ramach medycyny estetycznej w Żagiel Med, pomagające w naturalny sposób odżywić i odmłodzić skórę.

Poznaliśmy wiele przydatnych moto-porad, dzięki wystąpieniu naszych doradców oraz kierowników serwisów Żagiel Auto. Porady wprost od doświadczonych mężczyzn okazały się niezbędne i bardzo ciekawe.

 

Niezwykle ważnym punktem, okazały występy oraz pokazy mody męskiej i damskiej. Pokaz fitness zachwycił wiele Pań i zachęcił do aktywnego dbania o swoje zdrowie i kondycję, dzięki unikalnym i autorskim zajęciom Centrum Sportu Akademos, Body Art.

 

Nasze drogie uczestniczki mogły również dowiedzieć się jak zostać ekspertem w Internecie i jak dbać o swój wirtualny wizerunek. Uświetnieniem tego dnia był występ Pani Anny Korcz, znanej i lubianej aktorki teatralnej, która nauczyła nas, jak mimo codziennych spraw i zbyt wielu obowiązków na głowie, odczuwać szczęście i zadowolenie z samej siebie. Aktorka podzieliła się wiedzą na temat jak dobrze czuć się we własnej skórze i być pewną siebie, nowoczesną i mądrą kobietą. Słowa Pani Anny wywołały gromkie brawa.

 

Nie zabrakło detali, których kobiety kochają najbardziej. Piękna biżuteria z historią w tle. Nie obyło się także bez pysznego poczęstunku i wspólnych zdjęć.